PATRONAT HONOROWY:

PATRONATY MEDIALNE:

SPONSORZY:

wersja polskojęzyczna:

english version:

W zamian za współudział w finansowaniu wyprawy proponujemy szeroko pojętą reklamę medialną:

1. Powierzchnię reklamową o wielkosci łącznie ponad 4m2

2. Obecność w prasie, internecie i na portalu społecznościowym;

W ramach patronatu medialnego przewidywane są publikacje relacji z wyprawy w miesięcznikach o tematyce podróżniczej i caravaningowej. Dodatkowo przewidywane jest przekazanie informacji prasowej do mediów codziennych przed wyjazdem, w trakcie podróży oraz relacja po powrocie z wyprawy. W każdej informacji pracowej znajdować się będzie dokumentacja fotograficzna obejmująca również informacje o sponsorach.

3. Po powrocie z wyprawy odbędzie się cykl prezentacji dotyczących wyjazdu wraz z pokazem dokumentacji fotograficznej j.w.

4. Dla sponsora tytularnego przewidziane jest miejsce na umieszczenie logotypu w emblemacie wyprawy.

Państwa pomoc w zorganizowaniu wyprawy to również element P.R. tworzący wizerunek firmy jako mecenasa działań odważnych, a na pewno niekonwencjonalnych i nietuzinkowych.

 

W trakcie wyprawy przekazywane będą bezpośrednie relacje dla sponsorów, a po powrocie planujemy zorganizowanie prezentacji dla przedstawicieli sponsorów.

W przypadku gdyby Państwa firma była zainteresowana przekazaniem listów intencyjnych przedsiębiorstwom lub organizacjim znajdujących się na trasie wyprawy - służymy naszą Pomocą.

przykładowa lokalizacja logotypu
Free counters!

PATRONI I PARTNERZY "CHALLENGE: ARMENIA"

patronat honorowy wyprawy

ZAPOWIEDZI: