TAGOWANIE MONGOLII - książki dla polonijnych dzieci

W ramach zbierania funduszy proponujemy akcję reklamową "TAGOWANIE MONGOLII".
Za przesłane od sponsorów prywatnych książki dla dzieci do nauki języka polskiego lub drobne datki (patrz link do polakpotrafi.pl powyżej) gwarantujemy, że nick lub imię i nazwisko (w zależności od preferencji sponsora) zostaną naniesione na samochodzie w widocznym miejscu - widocznym na tyle, że w trakcie kampanii medialnej oraz na stronie www.pickupem.pl będą one w pełni dostępne dla zainteresowanych. Nie uznajemy jednak tekstów obraźliwych, wulgarnych itp - wiadomo.
Po zakończonej wyprawie oferujemy przesłanie oficjalnego podziękowania z widocznym orginalnym zdjęciem zawierającym oznaczenia sponsora.
W trakcie wyprawy każdemu ze sponsorów przesyłać będziemy relacje z postępów wyprawy na adres mailowy.

Zainteresowanych proszę o kontakt - priorytetem są książki do nauki języka ojczystego dla dzieci, tym niemniej jeśli macie inne propozycje, również będą oczywiście rozważone; przydadzą się KAŻDE, nawet pojedyncze egzemplarze; ksiązki z bajkami itp (pamiętajcie jednak, że ich stan świadczy o dawcach :).  Macie niepotrzebne? Chcecie kupić książkę dla Polonii? Dajcie znać na: mongolia@pickupem.pl


Dane sponsorów będą prezentowane poniżej.

WSTĘPNĄ GOTOWOŚĆ W AKCJI TAGOWANIA MONGOLII WYRAZILI:

Roman Gunther (hotelik Filip)

Klaudia i Michał

Barrbara Kurek

dzieckoikultura.pl

t@dzio

Ałbena Grabowska

majaf

tkoras

primerest.com

afel

TESSA

SzFG

Ponadto, wszystkie osoby które wsparły nas w głosowaniu  konkursowym Miej Odwagę, organizowanym przez Fundacjęim. Piotra Morawskiego znalazły sią na masce naszego Baltazaara:

Free counters!

PATRONI I PARTNERZY "CHALLENGE: ARMENIA"

patronat honorowy wyprawy

ZAPOWIEDZI: