ja to ten większy

Imię i Nazwisko:            

Bartosz Felski


Data i miejsce urodzenia:        

25 lipiec 1976 rok, Gdańsk

 

Ukończone studia wyższe magisterskie na kierunku Architektura i Urbanistyka
Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej zakończone z wynikiem bardzo dobrym 11 maja 2001 roku.

Temat pracy magisterskiej:
„Centrum konferencyjne NATO – Mielizna Czarownic”.
Promotor pracy magisterskiej:
dr inż. arch. Grzegorz Rzepecki
 

W 2007 roku obroniona praca doktorska na Wydziale Architektury Politechniki Gdańskiej pt. „Kształtowanie architektury terenów sąsiadujących ze śródlądowymi korytarzami wodnymi w aspekcie zrównoważonego rozwoju”
Promotor pracy doktorskiej:
prof. dr hab. inż. arch. Maria Stawicka-Wałkowska

reszta ekipy

Odwiedzone kraje:


Hiszpania, Francja, Luksemburg, Andora, Włochy, Watykan, Grecja, Belgia, Holandia, Austria, Słowacja, Czechy, Niemcy, Serbia, Bośnia, Hercegowina, Słowenia, Chorwacja, Ukraina, Litwa, Rosja, Gruzja, Szwecja, Norwegia, Japonia, południowe stany USA i ... oczywiście Polska. Ostatnie "zdobycze" to Łotwa, Mongolia, daleka - wschodnia Rosja i Turcja.

Zainteresowania:
-turystyka, w tym również ta mniej konwencjonalna
-architektura,
-rozwój zrównoważony,
-drążenie dziur (w całym), czyli szeroko pojęta działalność z dziedziny"jak połączyć ze sobą powyższe linijki w sensownie funkcjonującą całość".


Dorobek Naukowy:

To nic innego jak kilkanaście publikacji i konferencji, kilka nagród i inne (podobne) osiągnięcia. Szerzej - proponujękliknąć tutaj.

Imię i Nazwisko:
Paweł Sochaj

ur. 12.04.1972 Iłża (Takie miasto w Polsce)

obecnie: trener biznesu i coach (a może się uda, że i mediator....)

wcześniej: a.praktykant, najpierw w liceum (IILO w Gdańsku), potem na Wydziale Zarządzania UG; b.handlowiec w różnych firmach; c.manager sprzedaży (a jakżeby inaczej - też w różnych firmach); d.czytaj co obecnie (wcześniej dla odmiany w różnych firmach i swojej również).

odwiedzone miejsca (na przestrzeni ostatnich 3 lat po 1-5 razy w roku): Olsztyn, Warszawa, Łódź, Piotrków Trybunalski, Piotrków Kujawski, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Gorzów Wielkopolski, Rzeszów, Stalowa Wola, Tarnów, Szczecin, Konin, Białystok, Kraków, Dymaczewo, Puszczykowo, Wisła, Bydgoszcz, Kielce, Opole, Pakosław, Kościerzyna, Wrocław, Sandomierz, Cedzyna, Głęboczek, Toruń, Bochnia, Zakopane, Miedzeszyn, Krzyżanowice, Łysomice, Katowice, Częstochowa, Szczecinek, Poznań, Leszno, ufffff.. i jeszcze kilka innych

odwiedzone kraje: Niemcy, NRD (jak jeszcze nie dossały się do BRD), BRD, Czechy, Słowacja, Czechosłowacja (jak jeszcze była żyła), Litwa, Białoruś, Ukraina, Hiszpania i..... Polska (jak wyżej)
po tym wszystkim doszedłem do wniosku, że trzeba ruszyć 4 litery gdzieś gdzie: a.nie jeżdżę tak często i b.nie jeżdżą tak często inni.......... potem pojawił się Bartek i Jack (znaczy Daniels) i okazało się że jest takie miejsce spełniające oba kyteria i... nie jest to gabinet psychiatry. Więc decyzja zapadła - przygotowujemy się...........

zainteresowania prywatne: żeglarstwo, turystyka samochodowa, mój MP40 (taki na ASG) i akcesoria do niego…., książki, filmy (ale głównie zajefajnie dziwaczne jak seria SG-1, Atlantis czy Universe oraz im podobne)

Imię i Nazwisko:
Przemysław Różyczka
ur. 19.05.1972 w Bydgoszczy

obecnie: trener biznesu, a jakże
0. Skończony muzyk (w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy)
1. Nauczyciel w Zespole Szkół Muzycznych w Toruniu;
2. Handlowiec;
3. Agent ubezpieczeniowy
4. Menedżer sprzedaży (jakby się ktoś pytał, w ubezpieczeniach);
5. Pnąc się wzwyż po szceblach kariery, kolejno dyrektor i dyrektor regionalny (fuj),
6. Ponownie agent ubezpieczeniowy (to jednak fajne);
7. Menedżer zarządzający sprzedażą ubezpieczeń na życie
8. A w końcu trener...

odwiedzone miejsca: Toruń, Chemża, ukochany Gdańsk, Szczecin, Koszalin, Kołobrzeg, Borne Sulinowo, Gdynia, Sopot, Jastarnia, Hel, Marienburg, Elbląg, Olsztyn, Warszawa, Łódź, Piotrków Trybunalski, Gorzów Wielkopolski, Rzeszów, Kraków... Może ja po prostu napiszę, gdzie nie byłem?
odwiedzone kraje: (chronologicznie...) Finlandia, NRD, RFN, Italia, Czechosłowacja (chyba nielegalnie, bo w górach), ZSRR, Ukraina, Gruzja, Rosja, Czechy (tym razem legalnie), Słowacja, Węgry. O, nie byłem w Hiszpanii - a fan Barcelony powinien (to jest, przepraszam, w Katalonii).
No, i obecnie zostałem poinformowany o wyprawie... Dusza zakrzyknęła: TAK! I rozum nie miał już nic do gadania...

zainteresowania prywatne: militaria (włącznie z bieganiem z karabinem m4 - airsoftowym - po lesie, historiahistoriahistoria (zwłaszcza ta polskq i to ta najnowsza), off-road, książki w ilościach hurtowych, filmy (proszę, zaczynałem od "Gwiezdnych Wojen"), serial science-fiction (ciekawe, że też SG-1...). Co by tu jeszcze... Muzyka (poważna - to pewnie atawizm). I Sting. Ach, no i oczywiście Barca. I wszystkie rzeczy, których nazwa zaczyna się na "i", i mają jabłuszko.Imię i Nazwisko:
Jarosław Ciszak
ur. 05.11.1971 w Szamotułach


obecnie: menedżer, w branży ubezpieczeniowej (jakby ktoś pytał),
wcześniej: przez wiele lat żołnierz na różnych stanowiskach,
później w cywilu: dyrektor handlowy i konsultant ds. pozyskiwania środków z UE


odwiedzone miejsca:

z pewnością poligony: Wędrzyn, Nowa Dęba, Drawsko Pomorskie, Bemowo Piskie... A poza tym łatwiej napisać, gdzie nie byłem?


odwiedzone kraje: 

NRD, Czechy, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Kosowo, Macedonia,Francja, Hiszpania, Tunezja, Kuwejt, Irak, Kuba, USA (Texas, Georgia, Floryda).

zainteresowania prywatne: podróże w tym te bezpieczne z rodziną i te nieco ekstremalne z innymi zapaleńcami, obrót papierami wartościowymi i wszystko co się z tym wiąże, narciarstwo zjazdowe i biegi długodystansowe, a o swoich szaleństwach mówię tyle, że robiłem już to o czym inni czytają.

 Pewien gość imieniem Paweł z tej grupy, opowiedział mi o wyprawie w taki sposób, że rozum nie miał już nic do gadania ...
Free counters!

PATRONI I PARTNERZY "CHALLENGE: ARMENIA"

patronat honorowy wyprawy

ZAPOWIEDZI: