WhiteMoth Roof Tents / Namioty Dachowe

Namiot dachowy "cocoon" firmy White Moth to produkt wykonywany ręcznie, dopasowany do potrzeb konkretnego odbiorcy i uwzględniający jego indywidualne potrzeby i życzenia.   


kontakt / zamówienia:

e-mail: info@pickupem.pl

mobile:  00 48 793723575

              00 48 502124081

 

W zależności od potrzeb i modelu samochodu na którym nasz cocoon będzie mocowany dostosujemy wymiary namiotu i zastosowane materiały. Podłogę wykonujemy zarówno z wodoodpornej sklejki, która sprawdza się w ekstremalnych warunkach offroadowych jako baza pod mocowanie dodatkowego bagażu na złożonych namiocie, jak również z idealnej pod względem termicznym, lekkiej płyty warstwowej wypełnionej pianką. Płyta podłogi namiotu wyposażona jest w kieszenie i zaczepy ułatwiające na wyprawie podwieszenie sprzętu biwakowego. Stelaż namiotu wykonany jest z lekkiego aluminium, w sposób umożliwiający jego ewentualne naprawienie w każdych warunkach, przy użyciu podstawowych narzędzi. 

 

Dodatkowo, zdając sobie sprawę, że nasz cocoon  to jedynie część wyposażenia wyprawowego, proponujemy go wraz z dedykowanym bagażnikiem dachowym w dwóch wymiarach. Bagażnik ten może być wykonany w wersji ocynkowanej ogniowo lub malowanej proszkowo na dowolny kolor (dowolny, pod warunkiem, że będzie pasował do kolorystyki namiotu i samochodu oczywiście ;)

Zastosowane tkaniny są w 100% wodoodporne i wiatroodporne, a powłoka zewnętrzna namiotu wykonana jest z jednego elementu, co zabezpiecza wnętrze przed potencjalnym przemakaniem szwów. W zależności od potrzeb poszycie namiotu możemy wykonać z przeziernego materiału typu ripstop, wzmocnionego canvas lub niezniszczalnej cordury, przez co wnętrze będzie jasne, lub w 100% zaciemnione.  

 

Zarówno markiza boczna i tylna, jak i ściany przedsionka mogą być wykonane w szerokiej gamie kolorystycznej Możemy również zastosować cenioną przez myśliwych, leśników i fotoreporterów wersję z nadrukiem kamuflażu. Taka wersja tkaniny "camo" nie występujje w żadnych innych namiotach dachowych!

 

Kolorystykę naszego cocoonu staramy się każdorazowo dopasować indywidualnie do koloru auta zdając sobie sprawę, że nasz namiot powinien być swoistym makijażem Waszego samochodu.

Free counters!

PATRONI I PARTNERZY "CHALLENGE: ARMENIA"

patronat honorowy wyprawy

ZAPOWIEDZI: