L200 w wersji STORM

Mitsubishi L200 STORM bazuje na wersji Intense z podwójną kabiną z turbodoładowanym silnikiem Diesla o pojemności 2.5 litra i mocy 178 KM i zaawansowanym technicznie napędem na 4 koła Super Select 4WD.

Samochód w wersji STORM wyposażono w czarne orurowanie z przodu i boczne stopnie firmy Steeler a także opony BF Goodrich All Terrain 245/70R16.

We wnętrzu pojazdu znajdziemy stację multimedialną Alpine IVE-W530BT kompatybilną z iPodem  i iPhonem, z panoramicznym ekranem dotykowym o przekątnej 6,1 cala i systemem Bluetooth,skórzaną tapicerkę z emblematem STORM, skórzaną kierownicę i pokrytą skórą dźwignię zmiany biegów oraz przyciemniane szyby. Mitsubishi L200 STORM obecnie jest dostępny w cenie od 109 990 zł.

źródło: www.mototarget.pl, expedycja.pl

Mitsubishi L200 wg MultiMax

GR-HEV Concept - nowy pickup Mitsubishi

L200 – pick-up od Mitsubishi, od początku swojej bytności na rynku budził skrajne emocje, choć mimo kontrowersyjnej stylistyki sprzedaje się on nadzwyczaj dobrze. Japońska marka postanowiła zatem pójść o krok dalej i podczas tegorocznego Salonu Samochodowego w Genewie zaprezentowała koncepcyjną wersję użytkowego auta przyszłości.

Pojazd nosi nazwę GR-HEV Concept i jest hybrydowym pick-upem o ładowności 1 tony. Stworzenie „konia pociągowego” w wersji hybrydowej wymagało odpowiedniego przystosowania układu napędowego. Pojazd jest zasilany wysokoprężną jednostką 2.5 Clean Diesel, wspomaganą przez umieszczony z przodu silnik elektryczny. Układ współpracuje z przekładnią atomatyczną, a napęd Super-All Wheel jest realizowany za pomocą przedniej osi lub wszystkich kół. Pojazd z podwójną kabiną mierzy 5 420 mm długości, 1 930 mm szerokości i 1 775 mm wysokości, a jego rozstaw osi to 3 000 mm. Podobnie jak w przypadku L200, nowoczesne, futurystyczne linie nadwozia nie pozwolą na obojętne przejście obok auta, a czy będzie to następca popularnego pic-upa dowiemy się zapewne niebawem.


źródło: off-road.pl

Free counters!

PATRONI I PARTNERZY "CHALLENGE: ARMENIA"

patronat honorowy wyprawy

ZAPOWIEDZI: